Bohaterowie

Imię: Kate
Wiek: 18 lat
Miasto: Phoenix
Dziewczyna, która ze słonecznej Kalifornii musiała przenieść się do Phoenix z powodu rozwodu rodziców. Co czeka ją w nowym liceum? Kogo sercem zawładnie? I jak zareaguje na druzgoczącą wiadomość, która być może zmieni jej życie o 180 stopni?Imię: Tyler
Wiek: 19 lat
Miasto: Phoenix
Chłopak z ambicjami, ale i nie łatwym charakterem. W przyszłości chciałby zostać wielkiej sławy architektem, ma wspaniały talent malarski. Niestety sytuacja w domu sprawia, że często wagaruje, upija się oraz imprezuje. Czy jego plany się powiodą? Jak bardzo zmieni go urocza brunetka? 
Imię: Danny
Wiek: 19 lat
Miasto: Phoenix
Uczeń ostatniej klasy liceum, który potajemnie kocha się w nowo przybyłej Kalifornijce. Jego matka zmarła kiedy miał 8 lat, od tamtej pory wychowuje go ojciec, który nie poświęca mu wystarczającej uwagi. Ma swoją paczkę przyjaciół. Czy w końcu nadarzy się okazja, aby mógł zawrócić w głowie Kate? Czy oprze się innej dziewczynie?


Imię: Ashley
Wiek: 19 lat
Miasto: Phoenix
Zakochana do szaleństwa w Dannym nie może się pogodzić z faktem, że jej ukochany woli inną. Jak daleko posunie się, aby zdobyć swój cel? Czy będzie czarnym charakterem a może okaże się wręcz przeciwnie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz